Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.


Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 3 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

*Mağazamız yer alan ayak bunyonları, silikon ayak ürünleri, cilt masajı vb. cilt ile temas edilen tüm ürünlerde hijyen açısından kusurlu bulunmadığı takdirde iade ve değişimi mevcut değildir.

İadeler geldiğinde teknik ekibimiz tarafından incelenerek onay verildiğinde CÜZDAN hesabınıza yüklenmektedir.

İadelerde Sıkıntı hangi taraftan kaynaklı ise iade kargo ücreti tarafına yansıtılmaktadır.

Kargonun Tarafınıza yansıtılacağı Durumlar: Müşteriniz ürünü almaktan vazgeçti, Adreste bulunamadı, Ürünü beğenmedim V.S. sebepler

Kargonun Tarafımızdan Karşılanacağı Durumlar: Siparişle farklı ürün gönderimi, Kargonun hatalı paketleme sonucu kırılması, Arızalı ürün gönderimi V.S.

NOT: İade kargolarda %25 iade farkı eklenmektedir. (BU FARK KARGO TARAFINDAN TAFSİL EDİLMEKTEDİR)