Teslimat Koşulları

İş günü içerisinde saat 15:00 'a kadar verilen siparişleriniz ödeme onayı alındığı takdirde aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Teslimat adresinin Adana 'ya uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından garantili size teslim edilecektir. Bazı ürünlerimiz anlaşmalı olduğumuz kargo firması olan MNG Kargo ile uygun fiyatlara göndermekteyiz. Bazı ürünlerimizde anlaşmalı olduğumuz PTT Kargo ve Sürat Kargo ile gönderilmektedir. Üretici kargo anlaşmalarından kaynaklı kargo şirketleri farklılık göstermekte fakat tüm kargo şirketleri ile kargo bedeli mağazamız üzerinden sabit olarak belirtilmiştir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.