HAKKIMIZDA

Bizi Arayın

0 324 502 40 76

Bize Yazın

info@medikalbakimurunleri.com

Bize Gel

Limonluk mah. 2453 sokak dış kapı no: 3- C Yenişehir/MERSİN (BİYOJET BİLİŞİM)

Bizim Hikayemiz

Medikal Bakım Ürünleri sitesi, sağlık alanında uzun yıllar görev almış deneyimli Biyomedikal Mühendisleri tarafından açılmıştır. Kuruluşundan bu yana dürüst, ilkeli ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir. Şirketimiz el, ayak, tırnak bakımı, korse, yüz ve vücut bakımı, sağlık ve medikal ürünlerinde her yıl büyüyen bir potansiyelle hizmet vermeye; medikal ve bakım alanında ihtiyaçları karşılamaya; gelişen dağıtım ağı ile devam etmektedir.

Misyonumuz

Sağlık alanındaki teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize kaliteli ürünler sunmanın yanı sıra müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyon edindik. Modern ve sistematik yönetim anlayışına bağlı olarak müşteri odaklı hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiştir.

Uluslararası yönetmelik şartlarına uygun, üst düzeyde paydaş ve müşteri memnuniyeti, devamlı gelişme anlayışı ile sağlık alanında güvenilir medikal ürünler sağlamaktayız.

Vizyonumuz

Sağlık sektöründeki her türlü ihtiyacı karşılamak için ergonomik, efektif ve analitik çözümler sunmak ve hayata geçirmektir. Tıbbi cihazlar alanında yenilikçi ve çevreci çalışmalarıyla mevcut olan müşterilerimizi koruyarak, portföyümüze yeni müşteriler kazandırarak, yenilikçi bir bakış açımızla müşterilerimize en uygun çözümleri devamlı olarak sağlayarak, elimizdeki bulunan enstrümanları en verimli şekilde kullanarak; Türkiye’de alanında lider, küresel ölçekte ise rekabet gücüne sahip bir şirket olmak.